EcoPlant

PAŃSTWA POMYSŁ NASZA KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Jeśli mają Państwo swoją gotową recepturę możemy wykonać dla Państwa dowolny produkt kosmetyczny z wyłączeniem kosmetyków do makijażu.

Jeśli mają Państwo pomysł na swój kosmetyk dołożymy wszelkich starań aby otrzymali Państwo gotowy produkt do dalszej odsprzedaży.

Zaufało nam już wiele firm ceniąc nasze doradztwo i dyskrecję a kosmetyki opracowane i produkowane przez nasze laboratorium są sprzedawane w wielu renomowanych perfumeriach i używane w licznych klinikach i SPA w Polsce i za granicą.

Współpracując z nami mają Państwo gwarancję otrzymania dobrego, bezpiecznego i atrakcyjnego produktu z pełnym dossier – gotowego do wprowadzenia na rynek.

Nawet jeśli Państwo nie mają pomysłu na własny produkt a chcieli by taki posiadać proszę nam zaufać a taki zaprojektujemy i wyprodukujemy.

Dzięki współpracy z nami Państwa hotelowe Spa lub gabinet kosmetyczny nabierze indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

Współpracujemy z instytucjami naukowo-badawczymi. Wszystkie nasze kosmetyki są badane przez Laboratorium Skin Lab i kontrolowane przez Instytut Dermatologii w Krakowie.

skinlab_maly-szyld                             logo_eco-lab-instytut-dermatologii

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Kierownik Laboratorium

Anna Molenda- Skowronek
anna@ecoplant.pl
tel. 79 77 00 990

Copyright Ecoplant 2016