EcoPlant

KOSMETYKI I KOMPONENTY NOWEJ GENERACJI

Eco Plant sp. z o. o. jest opartą na unikalnej wiedzy spółką z branży nowych technologii. Działalność laboratorium obejmuje projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie nauk biologicznych i medycznych a także laboratoryjną produkcję przemysłową nowej generacji dermo kosmetyków oraz podstawowych substancji pochodzenia roślinnego do przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Eco Plant produkuje komponenty roślinne nowej generacji, naturalne komponenty organiczne o podwyższonej przyswajalności oraz gotowe do użycia produkty kosmetyczne .

Laboratorium prowadzi także wszechstronne badania i pozyskuje know-how w celu opracowywania i wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów.

Wśród grup odbiorców rozwiązań realizowanych przez Eco Plant znajdują się zarówno:

  • branża medyczna w tym gabinety medycyny estetycznej oraz przychodnie dermatologiczne
  • kosmetyczna
  • przemysł
  • środowiska naukowo-badawcze i uniwersytety

Wdrażane innowacje znajdują też zastosowanie w farmacji, umożliwiając zastępowanie dotychczas stosowanych substancji nowymi, o większej aktywności i mniejszym oddziaływaniu negatywnym.

Celem strategicznym spółki jest osiągnięcie sukcesu przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższego poziomu innowacyjności, bezpieczeństwa i jakości wytwarzanego produktu.

Copyright Ecoplant 2016