EcoPlant

ŚWIATOWE NOWOŚCI W ZASIĘGU MOŻLIWOŚCI

Laboratorium Eco Plant nieustannie analizuje pojawiające się na światowym rynku kosmetycznym innowacyjne aktywne komponenty oraz opracowuje własne.

Dzięki stałej współpracy z laboratorium Skin Lab International możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najefektywniejszych osiągnięć współczesnej kosmetologii.

Nasze kosmetyki dzięki zastosowaniu niespotykanych dotychczas na polskim rynku technologiom produkcji takich jak homogenizacja ultradzwiękowa i bezpośrednich badań skanerem dermatologicznym ich rzeczywiste efektywności są niezwykle skuteczne.

eve

NOWOŚĆ SERIA EVE

Ekstrakt jabłkowy jest najnowszym odkryciem i rewolucyjnym składnikiem nowoczesnych kosmetyków nawilżających i przeciwstarzeniowych.
Zmiękcza, chroni, nawilża i odżywia skórę oraz włosy.
Jest ceniony za jego zdolność do wspierania odnowy skóry oraz zwiększenia syntezy kolagenu.
Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają przywrócić normalne funkcje ochronne skóry, łagodzą stany zapalne, poprawiają kondycję włosów i skóry.
Olej jabłkowy zawiera dużą ilość kwasu linolowego (ok. 63%) i kwasu oleinowego (ok. 39%), przez co wykazuje silne właściwości nawilżające i przeciwstarzeniowe. Olejek nawilża i wzmacnia osłabione i zniszczone włosy, oraz przywraca im naturalny blask.
Dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych olejek wykazuje silne działanie ochronne, łagodzące stany zapalne, nawilżające.
Ekstrakt jabłkowy jest bardzo skuteczny w walce z trądzikiem, łuszczycą i innymi problemami skórnymi ze względu na dużą zawartość siarki, która wspomaga procesy naturalnego oczyszczania skóry. Ponadto jest bogaty w witaminy i minerały takie jak: fosfor, magnez, potas, wapń.
NOWOCZESNY NATURALNY EFEKTYWNY KOSMETYK

Copyright Ecoplant 2016